Spolupracujem

Catering5S - kompletný catering, výzdoba priestorov a event manager

Catering, ktorý sa postará o Vašu sálu a Vaše chuťové bunky.

Catering5S na čele s p. Súlovskou sa postará o to, aby Vaša svadba, oslava, stužková, firemná akcia, ples a iné... vyzerali úžasne. Z obyčajného priestoru vedia vykúzliť nádherne miesto, kde sa budete cítiť jedinečne. Spolupráca s nimi je vždy radosťou a spokojnosť zákazníka je pre nich prvoradá. Majú šikovné ruky, či už pri zdobení sál a priestorov alebo pri práci v kuchyni. Jedlá od výmyslu sveta voňajú a chutia božsky. Ako sami o sebe hovoria: "Naši kuchári sú špičkoví, naši čašníci sa o Vás s láskou starajú, naši dekoratéri nepoznajú možnosť nedá sa.". Tieto slová môžem len a len potvrdiť. Ak hľadáte catering, ktorý dodá vášmu dňu lesk a chuť, tak hľadáte Catering5S. Láska ide predsa cez žalúdok ;-)

ADRESA: Pažiť 81, 95803     

TELEFÓN: 0917 830 893       

MAIL: barbara.sulovska@gmail.com

Katarína Komžíková - Fotím pre radosť

Skvelá fotografka, ktorá zachytí tie najkrajšie detaily na objektív.

Katku som spoznal, keď fotila moju svadbu a jej práca je neskutočná. Každý, kto vidí jej fotky, tak doslova a dopísmena odpadáva. Niekoľko krát som mal možnosť s ňou spolupracovať na svadbách a poviem Vám, že toto žieňa je jednou s TOP fotografov na Slovensku. Je skvelá, nadaná a talentovaná. Je profík. Ak chcete mať z Vašej svadby neskutočne nádherné fotografie, tak ju jednoznačne oslovte!!!

TELEFÓN: 0944 335 061  

MAIL: katulik.tutulik@gmail.com


Lukáš Pelč - moderujeme HERe

Herec, moderátor, manažér a kamarát v jednej osobe.

Lukáš Pelč, spolužiak z VŠMU, je typ človeka, ktorý keď si zaumieni, že niečo dosiahne, tak to naozaj dosiahne. Lukyno je mladý, NE.talentovaný (pozn.: NE. - nenomane) herec a moderátor, plný všetkého, čo mu matka príroda dala do kufra jeho baworáka (má ho vkuse v oprave). Jeho rodným mestom je samotná Metropola juhu - Lúčenec . Pikoškou z jeho štúdia je, že počas prvého ročníka VŠMU znenávidel klobásu a počas ostatného štúdia pobehoval z korkovým štuplom - v ústach. Nevedel chodiť, držať telo vo vertikálnej polohe a nevedel hovoriť. Vyštudoval herectvo a môže sa pýšiť titulom Mgr. art. a dokonca aj s nejakými tými dodatkami. Taktiež má vyštudovaný divadelný manažment, lebo vie, že peniaze necinkajú na javisku, ale v kase každého divadla a je na doktorantskom štúdiu, kde sa snaží prehĺbiť svoje herecké danosti. Počas celého roka sa venuje, ako moderátor množstvu akcií v rôznych kútoch Slovenska. Samozrejme robí aj svadby, hrá v divadlách a účinkuje v rôznych TV projektoch a filmoch. Je držiteľom mnohých rekordov z Dosky, trasu z Bratislavy do Lošonca pozná dôverne aj od zadu a aj 78 krát by Vám povedal, že ženy treba ľúbiť. Má rád Duchoňa, folklór (hoci na hodinách ľudových tancov vynikal svojím antifolklórnym pohybom),tiež jeleňa na stole a vôňu ovocia. Riadi sa heslom "VIAC" , viacerí ho označili aj titulom "Pán Lúčenca", traduje sa, že samotný Pročko si pred ním kľakol na kolená a vyznal sa, že sa Broňi naozaj nikdy nepoďakoval.

KONTAKT:   Zastupuje ho ZOOM casting a nájdete ho aj na facebooku či Instagrame.

RecordingPRO - Branislav Mikšík

Šikovný kameraman, ktorý zachytí neopakovateľné životné okamihy.

Braňo sa práci kameramana aktívne venuje už od roku 2002, kedy  začínal v regionálnej televízii RTV Prievidza. Neskôr externe pracoval ako kameraman pre televíziu TA3, SlovakSport. Súčasne kameroval rôzne akcie ako svadby, stužkové slávnosti, videovizitky, klipy, domáce videá a pod. Spolupracoval s obchodným domom OC KORZO Prievidza. V súčasnosti aktívne spolupracuje aj so športovou televíziou 213, kde sa podieľa na natáčaní živých športových prenosov. Natáča svadby, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné eventy, prezentáčné videá, videovizitky ale aj rôzne netradičné udalosti - výlety, turistiky, akcie rôzneho typu, kráte filmy pre oslávencov... Vašej kreativite medze rozhodne nekladie. Kamera je jeho práca a zároveň veľká radosť, to čo robí najradšej. Každá možnosť zachytiť kamerou neopakovateľné životné okamihy je vždy nová jedinečná príležitosť. Vždy sa snaží zachytiť atmosféru a jedinečnosť udalosti, ktorú pre vás kameruje.

TELEFÓN: 0948 01 2006 

MAIL: branislav@recordingpro.sk

WEB: www.recordingpro.sk

Cyril Žolnír - Starejší-Mladejší

Starejší-Mladejší, ktorý Vám pripraví vhodný koktail svadobnej zábavy...

Svadba je udalosť, ktorá má byť výnimočná, na úrovni a perfektne zorganizovaná, vkusná, no zároveň zábavná. Aby Váš svadobný deň takým aj skutočne bol, punc elegancie a množstvo nezabudnuteľných chvíľ Vám poskytne práve vhodne zvolený starejší. Najdôležitejšou úlohou starejšieho je zabezpečiť, aby mala svadba hladký priebeh, bola dokonalá a presne podľa Vašich predstáv. Ako vyštudovaný herec, profesionálny moderátor, hudobník v jednej osobe, ktorému improvizácia nie je cudzia, Vám vie pripraviť vhodný koktail svadobnej zábavy a dobrej nálady. A vďaka svojim skúsenostiam ako Starejší-Mladejší bude Váš deň, kedy si poviete svoje áno, jedinečný a originálny. Pokiaľ mu dovolíte byť súčasťou Vášho svadobného dňa, urobí všetko, čo je v jeho silách, aby Vám svadobnú atmosféru spríjemnil a Vašu dôveru nesklamal.

TELEFÓN: 0948 799 899

FB: @cyrilzolnir.starejsimladejsi